medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672  +380 938 281 715
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

medycyna na ukrainie

Proces rekrutacji

Uwaga! Przy wyborze firmy rekrutującej prosimy pytać o dokumenty wydane przez dziekanat w celu weryfikacji i uniknięcia ewentualnych nieprzyjemności. Dokument wydawany przez Pana Rektora potwierdzający naszą działalność znajduje się w zakładce „Galeria,  O mnie”. W razie zapytania jest przedstawiany zainteresowanym.
Od niedawna rozpoczęła się możliwość rekrutacji online! Po więcej szczegółów zwróć się do nas.

Marzysz o studiach medycznych, ale nie wiesz od czego zacząć? Zrób pierwszy krok, odezwij się do nas a na pewno pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania.


Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów:

I. Pierwszym etapem jest wysłanie skanów następujących dokumentów na adres e-mail medycynarekrutacja@gmail.com :
1. Pierwsza strona paszportu
2. Świadectwo ukończenia liceum
3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Uniwersytet
4. Świadectwo maturalne

W/w dokumenty zostaną przez nas przetłumaczone. Pozwoli to na rozpoczęcie procesu rekrutacji oraz przystąpienie do rozmowy kwalifikacyjnej.

II. Drugi etap: do czasu rozmowy kwalifikacyjnej należy skompletować resztę niezbędnych dokumentów:
1.. Akt urodzenia (skrócony/pełny)
2. Negatywny wynik badania na HIV
3. Zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy o podjęciu studiów wyższych
4. 12 zdjęć formatu 3×4.
5. Wypełniony formularz rekrutacyjny.

Skany dokumentów z II etapu również prosimy przesyłać na adres e-mail  medycynarekrutacja@gmail.com . Po ich otrzymaniu zostaną przetłumaczone na język ukraiński przez tłumacza przysięgłego. Bardzo prosimy aby wszystkie skany zostały wykonane w kolorze w wysokiej jakości.

Służymy pomocą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.