medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Dlaczego Ivano-Frankivsk?... Dawny Stanisławów

Powrót do listy artykułów

Ivano-Frankivsk jako jedna z najlepszych Uczelni Medycznych na Ukrainie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych studentów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

Dlaczego zatem Ivano-Frankivsk?

  1. Uczelnia ta ma wysoki poziom zdawalności egzaminów wewnętrznych jak i Medycznych Egzaminów Państwowych.
  2. Miasto ma jedne z najlepszych połączeń transportowych z Polską i innymi krajami.
  3. Bardzo duża liczba Polaków sprawia, że jesteśmy jedną z najliczniejszych grup studentów na Uczelni. Każdy odnajdzie swoich przyjaciół i znajomych.
  4. Świetnie ułożony plan zajęć, które odbywają się od godziny 9:00 do 15:00 sprawia, że student ma czas na naukę jak i odpoczynek przez co proces edukacji jest najbardziej efektywny.
  5. Miasto jest niewielkie i bardzo studenckie, przez co koszty utrzymania są niskie w porównaniu do innych miast np. do Lwowa.
  6. Uczelnia jako jedna z niewielu posiada bardzo nowoczesny system elektronicznego konta studenta. Na indywidualnym koncie internetowym studenta znaleźć możemy wszystkie materiały do nauki, pomoce naukowe, prezentacje z wykładów, spis tematów i zagadnień obowiązujących na każde z zajęć.
  7. Student ma możliwość bezpłatnego wypożyczenia książek z biblioteki na okres całego roku. Nie trzeba zatem kupować drogich podręczników czy książek naukowych.
  8. Mamy trzy szanse na zdanie każdego z egzaminów. Dwa pierwsze podejścia są pisemne, a gdy jakiś egzamin będzie sprawiał nam trudność możemy go zdać za trzecim razem, jednakże ostatnia szansa jest to egzamin ustny. Wszystkie poprawki są darmowe, nie trzeba za nie płacić.
  9. Przyjazne i miłe podejście do studenta na każdym etapie edukacji. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów można podejść do wykładowcy w czasie jego dyżuru popołudniu a każdy nauczyciel udzieli wyczerpujących informacji i pomocy studentowi.
  10. Program nauczania jest najbardziej zbliżony do krajów Europejskich przez co najłatwiej się przenieść do Polski na kontynuację nauki. Po studiach medycznych w Ivano-Frankivsku są też najmniejsze różnice programowe. A w przypadku, gdy zabierzemy dokumenty z Dziekanatu i nie uda nam się przenieść do Polski mamy możliwość powrotu na Uczelnię i kontynuować naukę bez straty roku ( we Lwowie musimy rozpocząć naukę od początku ).
^
Secured By miniOrange