medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Jak przekroczyć granicę ?...

Powrót do listy artykułów

Sposoby na przekroczenie granicy są trzy:

1. Samochodem.

Jest to najbardziej popularny sposób dla osób, które cenią sobie niezależność i wygodę. Podróżując autem nie jesteśmy od nikogo zależni i mamy swobodę poruszania się.
Polecamy dojazd autostradą A4 do przejścia w Korczowej a dalej kierować się na Lwów i do Tarnopola nową, wyremontowaną drogą.

2.  Autobusem.

Połączenia autobusowe są bardzo tanie i mamy wiele możliwości z każdego miasta w Polsce. Wystarczy tylko zapytać na Dworcu bo nie wszystkie linie ogłaszają się w internecie.
Jest duży wybór przewoźników jadących bezpośrednio do Tarnopola, Lwowa czy Ivano-Frankivska.

3.  Pieszo.

Przez to, że nie stoimy w kolejce do odprawy jest to często najszybsza forma przekraczania granicy. Aby tak przejść należy podjechać do przejścia granicznego i udać się pieszo do odprawy. Po przekroczeniu granicy po stronie Ukraińskiej mamy duży wybór busików zwanych marszrutkami, które mają swój postój zaraz za przejściem. Połączenia są bezpośrednio do Tarnopola i innych miast za kilka złotych.

^
Secured By miniOrange