medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Jakie mieszaknie wybrać ?

Powrót do listy artykułów

Gdzie zamieszkać? Co z mieszkaniem? Proszę się nie martwić, w zakresie naszej pracy jest także pomoc przy znalezieniu mieszkania. Każdy z naszych podopiecznych otrzymuje fachową pomoc i ofertę mieszkań w nowoczesnym, europejskim stylu. Załatwiamy ze studentem wszystkie formalności od samego początku do końca, które są skomplikowane i trudne ze względu na różne przepisy i procedury, wizy itp. Dlatego warto zwrócić się do nas a my wszystko chętnie wytłumaczymy.

Co roku tworzymy grupę na Facebook dla naszych podopiecznych i tam każdy ma okazję bliżej poznać swoich nowych znajomych a co za tym idzie dobrać się w małe, przyjacielskie grupy w celu wynajmu mieszkania. Dodajemy tam różne ważne informacje odnośnie studiów.

Ceny wynajmu mieszkań różnią się w zależności od lokalizacji, standardu i wielkości:

Tarnopol: ceny wynajmu 1 pokoju zaczynają się od 90 $ za miesiąc a kawalerki od 150 $ za miesiąc.

Lwów: ceny wynajmu 1 pokoju zaczynają się od 130 $ a kawalerki od 200 $ za miesiąc.

W momencie decyzji o wynajęciu mieszkania pozostawiamy właścicielowi opłatę za dany miesiąc plus kaucję, która jest zwracana w ostatnim miesiącu wynajmu. Do kosztów należy doliczyć także pracę agencji nieruchomości, która jednorazowo za swoją pomoc pobiera wysokość jednego miesiąca wynajmu.

Po zdjęcia przykładowych mieszkań zapraszamy na naszą stronę i zakładkę galeria.

^
Secured By miniOrange