medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-20   Sob-Nd 10-16
 
Menu

O mnie

Pochodząc z lekarskiej rodziny, wiem jak trudną drogę należy przejść, aby spełnić swe marzenia. Zdawałem sobie sprawę, jak dużo pracy i poświęceń mnie czeka. Wiedziałem jednak, że będzie warto. Postanowiłem kontynuować rodzinną tradycję i ciężko pracowałem przygotowując się do matury. Nieprzespane noce i stres często mi towarzyszyły. Aż przyszedł dzień egzaminu. Byłem przygotowany i rozwiązanie zadań nie stanowiło dla mnie przeszkody. Zadowolony otrzymałem wyniki matury, która poszła mi bardzo dobrze. Z wielką nadzieją składałem dokumenty i podania o przyjęcie na Uczelnie Medyczne w Polsce, miałem duże szanse aby wynik rekrutacji był pozytywny. Ku mojemu zaskoczeniu i smutku, moje wysokie wyniki z matury nie wystarczyły aby dostać się na kierunek lekarski. Byłem załamany… podcięło mi to skrzydła.

Rodzice opowiedzieli mi o studiach medycznych w Tarnopolu na Ukrainie. Okazało się, że kilku naszych znajomych tam studiuje i są bardzo zadowoleni! Niemal stałem się jak nowo narodzony! Zaczęła się moja przygoda życia i mnóstwo opcji stanęło dla mnie otworem. Spełniły się moje marzenia, o które tak ciężko walczyłem. Z racji niedużej odległości, mogłem spokojnie wracać na weekendy do domu, do rodziny.

Jestem już absolwentem Uniwersytetu Medycznego i wiedząc jak trudne jest dostanie się na listę studentów medycyny w Polsce, postanowiłem rozpocząć własną działalność i nieść pomoc kandydatom. Pozytywny efekt rozmowy z Panem Rektorem oraz Panem Dziekanem sprawił, że mianowali mnie Oficjalnym Przedstawicielem Uniwersytetu w Polsce. Dzięki swoim działaniom podpisany został przeze mnie kontrakt z Uczelnią. Jestem w stałym kontakcie z Dziekanatem oraz Władzami Uczelni co pozwala mi być na bieżąco ze sprawami Uczelnianymi dotyczącymi procesu rekrutacji.

Jako Oficjalny Przedstawiciel oraz jednocześnie student Uniwersytetu znam dobrze miasto oraz zasady panujące na Uczelni. Jestem cały czas dostępny na miejscu, w Tarnopolu, prowadzę pomoc i opiekę nad studentem przez cały rok akademicki pozostając w kontakcie z rodzicami/opiekunami.

Założyłem tę stronę z myślą o Was, przyszli studenci. Mam nadzieję, że wszystkie przydatne informacje tu znajdziecie, gdybyście mieli jakieś propozycje albo uwagi odnośnie wyglądu tej strony internetowej – śmiało piszcie.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: medycynarekrutacja@gmail.com.

^