medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Po raz drugi Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Medyczny na Ukrainie otrzymał międzynarodowy certyfikat ISO !

Powrót do listy artykułów

Po raz drugi Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Medyczny na Ukrainie otrzymał międzynarodowy certyfikat ISO !

W tym roku w Narodowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu odbył się audyt recertyfikacyjny zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001: 2015 (zarządzanie jakością). Na podstawie uzyskanych wyników zdecydowano, że system zapewnienia jakości w naszej uczelni spełnia wszystkie wymagania. TNMU po raz drugi otrzymało certyfikat i graverton międzynarodowej normy ISO 9001: 2015 na kolejne trzy lata.

Należy wspomnieć, że 26 maja 2017 r. Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu otrzymał certyfikat i graverton międzynarodowej normy ISO 9001: 2015 (zarządzanie jakością) na prowadzenie działalności edukacyjnej i badawczej zgodnie z wymogami norm międzynarodowych.

Certyfikat zgodności ISO 9001: 2015 to międzynarodowy dokument potwierdzający osiągnięcie wysokiej jakości zarządzania przez instytucję szkolnictwa wyższego. Ten rodzaj certyfikacji systemu zarządzania jest integralną częścią nowoczesnego życia uniwersyteckiego.

Działania TNMU mają na celu poprawę jakości edukacji i nauki, umiejętności pracowników, stałą i terminową aktualizację usług edukacyjnych zgodnie z aktualnymi trendami. Certyfikacja zgodnie z normą ISO 9001: 2015 zapewnia priorytetową pozycję naszej uczelni na rynku usług edukacyjnych.

^
Secured By miniOrange