medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-20   Sob-Nd 10-16
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Polska społeczność w Ivano-Frankivsku.

Powrót do listy artykułów

„3 grudnia Ivano-Frankivski Uniwersytet Medyczny zorganizował spotkanie dla zagranicznych studentów z Pierwszym Prorektorem, prof. Anną Ersteniuk. Prorektorem ds. nauki i edukacji (stosunki międzynarodowe) Serhiy Kobetsem, dziekanem Wydziału Szkoleń Obywateli Zagranicznych Dmytro Solomchakem, pracownikami Departamentu Stosunków Międzynarodowych. Kuratorzy grup również wzięli udział w wydarzeniu.

„Zebraliśmy się, aby omawiać aktualne problemy życia uniwersyteckiego i kwestie organizacyjne procesu edukacyjnego. Nasi studenci stanowią dużą część uniwersytetu. Studenci zagraniczni, a także ukraińscy, mają równe prawa i obowiązki” – powiedziała Anna Ersteniuk.

Pierwszy prorektor zauważył, że nasi uczniowie mogą skontaktować się z kuratorami i dziekanami w dowolnym momencie. Mają także możliwość pozostawienia anonimowego listu zaadresowanego do administracji uniwersyteckiej w pudełku na pierwszym piętrze.

Studenci medycyny mogą również zarejestrować się online, aby zrekompensować utracony czas zajęć. Każdy uczeń ma dostęp do ćwiczeń na manekinach i fantomach.

Bardzo ważne jest również, aby studenci zagraniczni nauczyli się języka ukraińskiego. Starsi studenci radzą młodszym kolegom, aby jak najszybciej nauczyli się ukraińskiego, aby szybko mogli dostosować się do nowego środowiska.

Należy zauważyć, że obecnie na IFNMU studiuje 1548 zagranicznych studentów z 46 krajów świata. ”

Jako opiekunowie i pomoc w rekrutacji wkładamy dużo pracy aby każdy z naszych studentów został ciepło i życzliwie przyjęty na Uczelni dlatego bardzo nam miło, że nasi podopieczni tak aktywnie uczestniczą w życiu Uczelni.

^