medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Przejścia graniczne

Powrót do listy artykułów

Mamy kilka przejść granicznych z których możemy korzystać jadąc własnym samochodem, autobusem bądź przekraczając pieszo. Z naszego doświadczenia zarówno Oficjalnego Przedstawiciela jak i studenta medycyny na Ukrainie mamy wytypowane trzy najlepsze przejścia graniczne, gdzie w zależności od sposobu przekraczania granicy czas oczekiwania jest najkrótszy:

  1. Medyka.
    Przejście graniczne położone niedaleko Przemyśla, często uczęszczane. Możemy tu przekroczyć granicę samochodem, autobusem i pieszo. Granicę tę polecamy dla osób wybierających piesze przejście.
  2. Korczowa.
    Bardzo popularna granica, gdyż pod samo przejście dojazd jest świetną drogą – autostradą A4. Polecamy wszystkim podróżującym na Ukrainę samochodem.
  3. Krościenko.
    Przejście mało znane a co za tym idzie jest tam mały ruch. Położone jest w górach i polecamy wszystkim podróżującym autem, którzy natrafili na dużą kolejkę na pozostałych przejściach granicznych. Tutaj czas oczekiwania zazwyczaj jest zerowy, tj. brak kolejki i podjeżdżamy od razu do samej odprawy granicznej.

Po więcej informacji oraz śledzenie kamerek internetowych z szacowanym czasem oczekiwania na przekroczenie granicy znajdziecie Państwo na stronie Polskiej Służby Granicznej:        granica.gov.pl

Jakie dokumenty należy mieć przy sobie aby przekroczyć granicę? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym artykułem o tym tytule.

 

 

^
Secured By miniOrange