medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-20   Sob-Nd 10-16
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Spotkanie Informacyjne

Powrót do listy artykułów

Drodzy Państwo! Wyniki maturalne już niedługo, emocje sięgają zenitu. Każdy trzyma kciuki za swoje przedmioty i przelicza punkty mając nadzieję na jak najwyższe rezultaty. Ogromnie się cieszymy z postępów, wspieramy naszych maturzystów, na każdym kroku dodajemy im otuchy i jesteśmy z Wami na każdym etapie.

Jest to wyjątkowy czas w życiu młodego człowieka, czas wyborów i decyzji o przyszłości. Warto zastanowić się nad studiami dającymi realne zatrudnienie, prestiż i pozycję społeczną. Zawód, który cieszy się ogromnym szacunkiem i uznaniem.

Wybierz studia medyczne! Nie pozwól, aby wynik maturalny nie pozwolił Ci spełnić marzeń.

Przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia medyczne na Ukrainie! Dowiedz się więcej o studiach medycznych, o życiu studenckim, o pracy lekarza i możliwościach z nim związanych. Już 7 lipca w Warszawie odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy spełnić marzenia. Otworzymy ścieżkę kariery medycznej, o której marzą nasi maturzyści. Jesteśmy tu aby Państwu pomóc!

W tym roku spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia medyczne na Ukrainie odbędzie się:

07 lipca 2019 – niedziela, o godzinie 13:00

Budynek Atrium Tower

al. Jana Pawła II 25, Warszawa

Sala B

^