medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-20   Sob-Nd 10-16
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

UWAGA NA OSZUSTÓW!

Powrót do listy artykułów

Drodzy Państwo!
Ostatnimi czasy obserwujemy wielu fikcyjnych „pomocników” i „przedstawicieli” ogłaszających się w Internecie. Otrzymujemy od Państwa zgłoszenia o dokonanych przez nich oszustwach. Bardzo nam przykro, iż niektórzy w ten sposób liczą na łatwy zarobek…  Proszę pamiętać o weryfikacji firmy, z którą zamierzają Państwo podjąć współpracę, przekazać swoje dokumenty. Nowo powstałe strony bez widniejących danych osobowych, bez zarejestrowanej działalności, bez dokumentów potwierdzających legalne Przedstawicielstwo powinny wzbudzić Państwa podejrzenia. W pierwszej kolejności prosimy pytać o dokumenty przedstawiające oficjalne przedstawicielstwo podpisane przez władze Uczelni a następnie o podpisaną umowę z wyżej wymienioną Uczelnią.

My ze swojej strony staramy się pracować tak, aby wizerunek Oficjalnego Przedstawiciela wzbudzał powszechne zaufanie, kojarzył się z niesieniem pomocy, z oferowaniem swojego wsparcia – w końcu nie chodzi tu o zarobek a o przyszłość naszych kandydatów, o ich karierę medyczną.

^