medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Wiza studencka

Powrót do listy artykułów

Tak, należy otworzyć wizę. Wiza jest przyznawana każdemu, kto przebywa na Ukrainie w celu odbycia studiów. Zajmujemy się tym od dawna, zatem wiemy w jaki sposób ułatwić tę procedurę naszym kandydatom, we wszystkim można liczyć na naszą pomoc i doświadczenie. Z naszym wsparciem wszystkie formalności przebiegną bez problemu. Aby otworzyć wizę należy mieć wyrobione dokumenty wydawane przez Dziekanat w tym najważniejszy z nich: ZAPROSZENIE WIZOWE. Wszystkie dokumenty dla naszych studentów załatwiamy
z wyprzedzeniem a zadaniem studenta jest osobiste stawienie się w celu otworzenia wizy, które jest możliwe w czterech miejscach w Polsce w zależności od miejsca zamieszkania:
1. Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa Al. J. Ch. Szucha 7
Tel. +48 22 621 39 79
2. Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie, Al. Beliny-Prażmowskiego 4
Tel. +48 12 429 60 66
3. Konsulat Generalny Ukrainy w Lublinie, ul. 3 Maja 14
Tel. +48 81 531 88 89
4. Konsulat Ukrainy w Gdańsku, ul. Bernarda Chrzanowskiego 60A
Tel. +48 58 346 06 90
Otworzenie wizy jest możliwe po wypełnieniu formularza internetowego oraz umówieniu się na wizytę. Należy następnie skompletować dokumenty przez nas wyrobione i złożyć podanie o wizę. Czas oczekiwania jest to tylko kilka dni. Następnie przedłużamy wizę w Dziekanacie Uczelni na wszystkie lata nauki.
W przypadku rodziców bądź znajomych chcących odwiedzić studenta w Tarnopolu wystarczy sam paszport. Umożliwia on wjazd na terytorium Ukrainy na okres 90 dni.

^
Secured By miniOrange