medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 09-18   Sob-Nd 10-14
Blog
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Współpraca

Skontaktuj się z nami.

Jesteś zainteresowany studiami na Ukrainie, ale nie wiesz od czego zacząć?

Nasi konsultanci służą pomocą i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Tylko jeden krok dzieli Cię od podjęcia najlepszej decyzji w życiu. Zobacz jakie to proste!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wyczerpujące informacje:

Email:   medycynarekrutacja@gmail.com

Tel. +48 791 633 672

Czat: dolny prawy róg strony, czekamy na Twoje pytania

Zapraszamy także do zakładki Blog oraz Q&A, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo przydatnych informacji i ciekawych artykułów o Ukrainie. Wszystkie materiały tworzymy z myślą o Was! Miłej lektury.

Przygotuj i wyślij niezbędne dokumenty.

Załatwianie formalności w Urzędach, placówkach Państwowych w obcym języku jest czymś niewyobrażalnie trudnym i często także niemożliwym ze względu na brak znajomości panujących procedur. Proces rekrutacji to nie tylko złożenie dokumentów na Uczelni… Nie pozwól aby bariera językowa, kulturowa i świadomość studiów w obcym Państwie popsuły Ci chęć spełnienia marzeń!

Zaufaj profesjonalistom, którzy poprowadzą Twoją karierę krok po kroku, dopełnią wszelkich formalności i biurokracji, tak abyś nie miał problemów na studiach.

Pierwszy krok jest prosty, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wysłać nam skan dokumentów na adres e-mail  medycynarekrutacja@gmail.com

  • paszport
  • świadectwo ukończenia liceum
  • świadectwo maturalne

Dzięki temu zgłoszeniu my możemy rozpocząć proces rekrutacji i zapisać kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.

W dalszym etapie będziemy kontaktować się z podopiecznymi indywidualnie, o nic się proszę nie martwić. Dołącz z nami do elitarnej grupy medyków.

Wszystko jest proste, prawda? A nie mówiłem!  🙂

Rozpocznij wymarzone studia medyczne!

Po wysłaniu nam dokumentów już tylko krok dzieli Cię od wymarzonej kariery medycznej. Z naszą pomocą rozmowa kwalifikacyjna to tylko formalność, dbamy o każdego i otaczamy opieką. Egzamin wstępny to sprawdzenie wiadomości z biologii oraz chemii. Brzmi groźnie? Nic takiego! Wszystkie materiały dostajecie Państwo od nas a więc czym się tu stresować?

Nasza działalność to duża grupa Polaków, którzy dzięki naszej pomocy rozpoczęli przygodę z medycyną, służą oni pomocą na każdym Uniwersytecie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres nauki, służymy pomocą na każdym etapie nauki.

Zacznij swoją lekarską karierę!

^