medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-21   Sob-Nd 10-18
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Na co radzimy zwrócić uwagę podczas wyboru firmy rekrutacyjnej ?

Powrót do listy artykułów

Szanowni Państwo

Co roku pojawia się bardzo dużo nowych, podejrzanych stron internetowych i samozwańczych firm, które oferują „pomoc” w rekrutacji. Żadna z tych osób nie ma założonej działalności, nie jest nigdzie zarejestrowana. Nie posiadają oficjalnych dokumentów potwierdzających ich działalność na Ukrainie. Nikt z tych osób/firm nie może pochwalić się oficjalnym dokumentem o zgodę na współpracę podpisanym przez Rektora bądź Dziekana żadnej z Uczelni. Wszystkie informacje przez nich podawane nie są niczym potwierdzone, w żaden sposób nie można zweryfikować działalności tych osób.  Ładne słowa i obrazki nie zawsze idą w parze z uczciwością.

Czy osoby, którym powierzają Państwo swoją przyszłość są autentyczne? Czy kiedykolwiek organizowali oni spotkania informacyjne, aby można ich było poznać osobiście? Jesteśmy w szoku jak łatwo można w internecie manipulować innymi osobami…

Co roku dostajemy mnóstwo telefonów od osób zrozpaczonych, które dokonały opłaty rekrutacyjnej, przesłały dokumenty po czym kontakt z „firmą” się urwał. Obiecywały one pomóc i doprowadzić rekrutację do końca, po czym zostawili kandydatów samych sobie, bez pieniędzy i bez studiów. Gdy przyjrzeliśmy się sprawie bliżej, okazuje się, że w Dziekanacie żadnej z Uczelni żadne z dokumentów dzwoniących do nas oszukanych kandydatów nie zostały złożone. Więcej! Nikt nie słyszał o tych „firmach” i rekruterach. Wszystkie te strony internetowe są fikcyjne, mianują się Przedstawicielami bądź Doradcami Edukacyjnymi a okazuje się, że ani razu nawet nie pojawili się na Ukraińskiej Uczelni.

Prosimy – nie dajcie się nabrać oszustom. Zanim wyślecie Państwo takim osobom swoje dokumenty proszę pytać o pozwolenie i o oficjalne certyfikaty z Uczelni. Sprawdzajcie czy firma ta jest zarejestrowana w Polsce i ich dane są prawdziwe.

Nasze wszystkie certyfikaty i dokumenty podpisane przez Rektorów i Dziekanów od zawsze są widoczne i łatwo dostępne dla wszystkich. Naszą działalność można śledzić w internecie, można wyszukać dane naszej firmy. Jesteśmy polecani przez Ukraińskie Uczelnie i cieszymy się ich dobrą opinią. Nasi kandydaci spotykani co roku na Uczelniach zadowoleni są z współpracy, zapraszają na kawę czy rozmowę co bardzo nas cieszy. Dzwonią także w czasie roku akademickiego z prośbami i pytaniami na co zawsze staramy się odpowiadać.

Dziękujemy za Państwa zaufanie, jakim nas co roku obdarowujecie. Tu nie chodzi o samą rekrutację czy pomoc z dokumentami. To początek nowej drogi życia. Wierzymy, że Państwo liczycie na opiekę, na pomoc przez długi okres czasu, na zaopiekowanie się kandydatem na miejscu podczas studiów, na przypilnowanie ocen i trzymanie ręki na pulsie podczas studiów Państwa dziecka. Wiemy, jak ciężka to decyzja aby studiować za granicą i chcemy nie pozostawiać Państwa z tym samymi.

^
Secured By miniOrange