medycynarekrutacja@gmail.com  +48 791 633 672   Pon-Pt 08-20   Sob-Nd 10-16
 
Menu

Studia na Ukrainie Medycyna na Ukrainie Medycyna Ukraina Studia medyczne na Ukrainie Studia medyczne Ukraina Studia w tarnopolu Studiuj z nami Studia na Ukrainie Studia Ukraina Medycyna rekrutacja Medycyna w tarnopolu Oficjalny przedstawiciel tarnopolskiego uniwersytetu Rekrutacja na studia medyczne Rekrutacja na medycynę Medycyna Uniwersytet medyczny Stomatologia farmacja medycyna Progi punktowe na medycynę Medycyna na Słowacji Medycyna Bratysława Studia w Bratysławie Medycyna w Koszycach Studia medyczne w Koszycach Nostryfikacja dyplomu prywatna medycyna stomatologia farmacja

Zakwaterowanie

Mamy do wyboru dwie możliwości:

 1. Akademik Akademik dla studentów zagranicznych znajduje się w pobliżu Dworca Autobusowego. Droga z akademika do centrum zajmuje około 8 minut pieszo. Budynek składa się z dwóch skrzydeł i dziewięciu pięter. Na każdym piętrze znajduje się tzw. „BOKSY”. Boks posiada osobne wejście i składa się z czterech pokoi: dwóch 2-osobowych i dwóch 3-osobowych, jednej toalety, dwóch umywalek oraz jednego prysznica. Kierownik akademika umieszcza Polaków w jednych boksach, czyli w każdym z czterech pokoi w danym boksie zakwaterowani są wyłącznie Polacy. Na parterze znajduje się recepcja, sala komputerowa, biblioteka, stołówka, pralnia i siłownia. Do każdego pokoju doprowadzone jest szybkie łącze internetowe.

  Roczny koszt mieszkania w akademiku to:

  • 600$ za miejsce w pokoju 2-osobowym
  • 500$ za miejsce w pokoju 3-osobowym
   *po przewalutowaniu podane kwoty mogą ulec zmianie
 2. Wynajem mieszkania W celu wynajęcia mieszkania prosimy o informacje w celu przygotowania odpowiedniej oferty. Na miejscu pracujemy z agencjami nieruchomości, które oferują duża liczbę komfortowych mieszkań do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na dogodnych warunkach. W momencie wynajmu długoterminowego konieczne będzie pozostawienie kaucji – równowartości jednego miesięcznego czynszu.

  Ceny mieszkań zależą od:

  • położenia względem centrum
  • ilości pokoi
  • wyposażenia i umeblowania
  • wybranego standardu

Ceny mieszkań oscylują między 90$ a 160$ od osoby za miesiąc w mieszkaniach 2-4 pokojowych.
Czynsz za mieszkania jednopokojowe (kawalerki) wynosi około 180-300$ za miesiąc.
Podane ceny mieszkań nie dotyczą miasta Lwów.

^